Lorelli 3 Gushore me Ngjitese

Produkte te reja

Lorelli

14 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gushore e markes Lorelli per bebe 0+

Gushorja eshte me ngjitese ne pjesen e lidhjes tek qafa

Me dizenjo kukullash qe terheq femijen tuaj gjate procesit te ushqyerjes si dhe i mbron rrobat e tyre nga papastertite

Te dizenjuara per cdo dite te javes. E bere nga pelhura natyrale te buta per te fshire buzet e bebes.

Paketimi permban 3 gushore.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: