Chicco Biberon Ushqimi Silikoni me Yll Zmadho

Chicco Biberon Ushqimi Silikoni me Yll

CH0001

Produkte te reja

Chicco

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon Ushqimi per femije mbi 6 muaj.

Eshte material i bute, silikoni keshtu femija nuk do e ndjeje diferencen nga gjiri i nenes.

Biberoni mund te perdoret ne disa shishe te markes Chicco.

 

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: