Cam Karrige per Ngrenie Campione S2300

Produkte te reja

CAM

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

17 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cam karrige per ngrenie i pershtatshem per bebet nga 6 deri ne 36 muaj.

Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e "djepit" dhe nga 9-36 muaj ne formen e "karriges".

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme.

Gjithashtu, e rregullueshme ne 3 pozicione lartësie dhe gjatësi.

Karrige e pajisur me ndareset, mbulese prej lekure, rrota e pasme dhe shporten e madhe.

Shume i lehte per t'u pastruar me nje sfungjer (duke përfshirë mbulesën e lëkurës ).

I lehte per t'u levizur me vetem nje dore.

Permasat: 109x84x62 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: