Cam Mbulese Per Karrige Ngrenie Soffice IM230001

Produkte te reja

CAM

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbulese per Karrige Ngrenie me dizenjo te ndryshme dhe shume praktike.

Pastrohet shume lehte.

E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.

Permasat jane 55.5x5x90cm

Pesha e saj eshte 0.5kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: