Cam Karrige per Ngrenie Mini S455

Produkte te reja

CAM

1 Item

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

11 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karrige per ngrenie mini me mbushje te plote dhe teper te rehatshme. 

Femija do ndihet shume rehat dhe shume i sigurte.

Mosha e përdorimit: ideale për një fëmijë të moshave 6 dhe 36 muaj dhe mund të qëndrojë ulur vetëm 

Eshte i Testuar per stabilitetin lateral, frontale dhe posterior për të parandaluar rrezikun e rrotullimit të produktit me fëmijën tuaj

Pastrohet lehtesisht me nje sfungjer. 

Permasat kur eshte e mbyllur: 62,5 x 23 x 99 cm

Permasat kur eshte e hapur: 62,5 x 83 x 111 cm

Pesha 6.6 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: