Cam Karrige Per Ngrenie Smarty Pop S333

Produkte te reja

CAM

 • Karrige ngrenie
 • Per bebe 6-36 muaj
 • Se bashku me nje minitryeze

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karrige ngrenie mund te pershtatet ne lartesi apo pozicione te ndryshme dhe me mbushje te bute per rehatine e femijes. 

Fiksohet ne karrige keshtu femija mund te ulet bashke me ju ne tryeze.

Karrige per ngrenie vjen bashke nje mini tryeze plastike ne te cilen ju mund ti vendosni femijes ushqimin apo qofte dhe si nje pike mbeshtetese per femijen.

E pershtatshme per femije nga 6 deri ne 36 muaj

Material i bute dhe teper i rehatshem per femijen tuaj. 

Permasat kur eshte e hapur 37x42x50cm.

E mbyllur 37x42x13 cm.

Peshon 1.8 kg.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: