Chicco Shishe Plastike me Biberon Sil Roze, 150 ml 0+ 1 pik

CH0018

Produkte te reja

Chicco

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

750 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Per kete ju vjen ne ndihme shishja e markes Chicco.

E pershtatshme per femije te moshave 0+ muajsh.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Me sistem anti-colik, projektuar per te parandaluar futjen e ajrit, te cilat shkaktojne shqetesime ne organizmin e femijes.

Matarial i shishes eshte plastike, Free BPA  dhe me nje kapacitet prej 150ml.

Biberoni eshte material silikon, me vrime normale 1 pike dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Plastike
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: