Holle Biskota Organike Baby Spelt Biscuit

HB0024

Produkte te reja

Holle

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

520 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biskota organike per femije te markes Holle, te cilat kane ne perberjen e tyre miell dhe gjalp te cilesise se larte Demeter.

Nje ushqim i pershtatshem per vaktet ne mes vakteve kryesore.

E keshillueshme te perdoren per femijet e moshave 8+ muajsh.

Keto biskota jane te buta dhe treten lehtesisht.

Nje recete e shijshme ne te cilen eshte perdorur vetem shurup orizi per embelsim.

Eshte shmangur perdorimi i kristaleve te sheqerit dhe kripes. Kane permbajtje gluteni por nuk permbajne grure.

Perberesit: Mielli i shkrire (63%), shurupi i orizit, gjalp (produkt i qumështit), pluhur banane, pluhur per pjekje: bikarbonat e sode, vitamina B1 (kerkohet nga ligji i BE).

Sasia 150g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: