Noynoy Farin Lakte Miell Orizi me Vitamina dhe Qumesht 300 g Zmadho

Noynoy Farin Lakte Miell Orizi me Vitamina dhe Qumesht 300 g

ALL0027

Produkte te reja

Noynoy

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

680 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shija klasike e preferuar pas muajit te 6.

Noynoy Farin Lakte, me baze miell orizi dhe qumesht, perben nje dieteushqimore te balancuar shtese per foshnjat pas muajit te 6.

Perberja: Permban vitamina dhe elemente kyc ne parametra ideale, te nevojshem dhe qe ndihmojne ne rritjen dhe zhvillimin e sakte te foshnjeve dhe femijeve te vegjel. Me permbajtje qumshti dhe miell orizi. Permban gluten.

Sasia 300g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: