Noynoy Krem Biskote me 7 Drithera, Mjalte dhe Qumesht 300g Zmadho

Noynoy Krem Biskote me 7 Drithera, Mjalte dhe Qumesht 300g

ALL0028

Produkte te reja

Noynoy

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

950 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Te shijshme dhe ushqyese pas muajit te 6.

Zbuloni shijet dhe rokomandimet ushyese ushqimeve te morkes  Noynoy.

Krem biskote, i cili ne perberjen e tij ka 7 lloje drithrash, mjalt dhe qumesht.

Eshte nje ushqim i balancuar mire per foshnjat pas moshes 6 muajsh.

Permbajtja: Ajo permban gluten. Per me teper, ajo eshte e pasuruar me permasa optimale te ushqyesve thelbesore per te plotesuar nevojat ne rritje te foshnjes ne proteina, hekur dhe energji per rritjen e duhur. I pasur me kalcium, fosfor dhe vitamina A, D, B1, B2, B6.

Sasia 300g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: