Noynoy Krem Frutash me 3 Fruta, Miell Orizi dhe Qumesht Zmadho

Noynoy Krem Frutash me 3 Fruta, Miell Orizi dhe Qumesht

ALL0029

Produkte te reja

Noynoy

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

950 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shije frutash te cilat foshnja juaj do t'i shijoje pas muajit te 6.

Kremrat e frutave Noynoy permbajne vitamine dhe elemente kyc ne parametra ideale, qe ndihmojne ne rritjen dhe zhvillimin e sakte te foshnjeve dhe femijeve te vegjel.

Kremi i frutave ka ne perberjen e tij tre fruta: banane, molle dhe portokall. Keto jane te perziera me miell orizi dhe qumesht.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: