Noynoy Krem me 7 Drithera, me Banane dhe Qumesht Zmadho

Noynoy Krem me 7 Drithera, me Banane dhe Qumesht

ALL0033

Produkte te reja

Noynoy

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Te shijshme dhe ushqyese pas muajit te 6.

Zbuloni shijet dhe rokomandimet ushyese ushqimeve te morkes  Noynoy.

Pure e cila ne perberjen e saj ka 7 lloje drithrash, banane dhe qumesht.

Eshte nje ushqim i balancuar mire per foshnjat pas moshes 6 muajsh.

Permbajtja: Eshte e pasuruar me permasa optimale te ushqyesve thelbesore per te plotesuar nevojat ne rritje te foshnjes ne proteina, hekur dhe energji per rritjen e duhur. I pasur me kalcium, fosfor dhe vitamina A, D, B1, B2, B6.

Sasia 300g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: