Noynoy Miell Orizi me Vitamina i Pregatitur, 200 gr Zmadho

Noynoy Miell Orizi me Vitamina i Pregatitur, 200 gr

ALL0031

Produkte te reja

Noynoy

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

520 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

E shijshme dhe me arome shtese per femijen tuaj pas muajit te 4.

Miell orizi Noynoy, eshte nje ushqim plotesues per foshnjat pas muajit te 4 te jetes.

Eshte i pjekur paraprakisht dhe perdoret direkt tek biberoni i qumeshtit te foshnjes.

Pergatitja: Ne 225 ml qumesht te ngrohur shtoni 18gr nga mielli i orizit. Mund te perdoret edhe per pregatitjen e ushqimeve te tjera si supe me perime, supe mishi, supe pule ose peshku mbeshtetur ne keshillat e mjekut pediter.

Nuk permban gluten.

Sasia 200gr

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: