Frisogrow Qumesht per femije 1-3 vjec, 400gr Zmadho

Frisogrow Qumesht per femije 1-3 vjec, 400gr

ALL0041

Produkte te reja

Friso

11 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Frisolac eshte qumeshti i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 1-3 vjec.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberesit: Prebiotike-GOS, prebiotike-Laktobacile dhe Bifidobaktere, LCPUFAs-DHA dhe AA, nukleotide, vitamine D, kalcium dhe zink.

Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

Frisogrow 3 eshte nje formule e cila ndihmon sistemin imunitar dhe per te ruajtur nje sistem te shendetshem gastrointestinal.

Sasia 400g.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: