Frisolac HA Qumesht per foshnje 0-12 muajsh, 400gr Zmadho

Frisolac HA Qumesht per foshnje 0-12 muajsh, 400gr

ALL0042

Produkte te reja

Friso

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Frisolac HA eshte nje fomule e vecante , qumesht i hidrolizuar i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 0-12 muajsh.

Ky qumesht permban nje hidrolizat te zgjeruar te proteines se hirres dhe me pak laktoze per: Reduktimin e riskut te fillimit te alergjise ne foshnjat e shendetshme me histori familjare per CMA (alergji nga qumeshti i lopes).

Trajton simptomat e lehta te CMA (alergji nga qumeshti i lopes) si: refluksin, kolikat, dermatitin atopik.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberesit:  Prebiotike-GOS, LCPUFAs-DH-AA, nukleotide.

Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

Frisolac HA eshte formuluar per te mbeshtetur sistemin imunitar dhe rritje te shendetshme.

Sasia 400g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-12 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: