Frisolac AC Qumesht per foshnje 0-12 muajsh, 400gr Zmadho

Frisolac AC Qumesht per foshnje 0-12 muajsh, 400gr

ALL0043

Produkte te reja

Friso

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Frisolac AC eshte nje fomule e vecante , qumesht i hidrolizuar i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 0-12 muajsh.

Ky qumesht permban nje hidrolizat maksimal te proteines kazeine dhe nuk permban laktoze.

Trajton simptomat e renda te CMA (alergji nga qumeshti i lopes) si: refluksin, kolikat, dermatitin atopik, fece me permbajtje gjaku.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberesit:  Nukleotide

Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

Frisolac AC eshte formuluar per te mbeshtetur sistemin imunitar dhe nje rritje te shendetshme si dhe per te ruajtur nje sistem te shendetshem gastrointestinal.

Sasia 400g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-12 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: