Frisolac Premature Qumesht per foshnje, 400gr Zmadho

Frisolac Premature Qumesht per foshnje, 400gr

ALL0045

Produkte te reja

Friso

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Frisolac Premature eshte nje fomule e vecante, qumesht i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave nga 0 muajsh e ne vazhdim.

Ky qumesht eshte per foshnjat me peshe te ulet ne lindje dhe premature, i rekomanduar kryesisht gjate periudhes se qendrimit ne spital dhe pas daljes nga reaminacioni neonatal.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberesit:  Prebiotike, proteina te hidrolizuara, vlera te larta energjie 980kcal/100ml, vlera te larta te lendeve ushqimore kyce.

Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

Frisolac Premature eshte formuluar per te mbeshtetur nevojat e vecanta dhe rritjen me ritme shtese te foshnjave premature, per te mbeshtetur sistemin imunitar dhe nje rritje te shendetshme.

Sasia 400g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: