Frisolac Qumesht AR 0+m 400 g, Easy Lid Zmadho

Frisolac Qumesht AR 0+m 400 g, Easy Lid

ALL0047

Produkte te reja

Friso

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Frisolac AR eshte nje fomule e vecante, qumesht i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave nga 0 muajsh e siper.

Ky qumesht eshte per dieta te vecanta, i keshillueshem per bebet alergjike ndaj proteinave te qumeshtit te lopes.

Perdorimi i qumeshtit Frisolac AR eshte nje alternative efektive qumeshti per trajtimin e refluksit gastroesophageal te foshnjat.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht. Nje paketim higjenik dhe me nje kapak (Easy Lid) i cili lehteson punen tuaj si dhe e ruan qumeshtin mjaft mire.

Perberesit:  Frisolac AR perfshin te gjitha vitaminat esenciale, minerale dhe acidet yndyrore per zhvillimin e shendetshem te foshnjave dhe per te permbushur nevojat e veçanta ushqyese.

Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

Sasia 400g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: