Holle Junior Drithra Organike me Fruta

HB0020

Produkte te reja

Holle

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Drithera per femije me fruta te ndryshme e markes Holle

Ndryshojne nga dritherat e zakonshme per shkak te shumllajshmerise se frutave.

Duhet te perdoret per femijet e moshave 10 muaj +.

Ideale per nje vakt te foshnjes tuaj ne hapat e pare drejt rritjes.

Vitaminat dhe mineralet  per te cilat femija ka te nevojshme ne kete moshe gjenden ne keto drithera me qumesht ne masen 1% sipas edhe ligjeve te BE-se. 99% e perberesve jane totalisht organike

Perberesit: Tershere demeter 30 %, drithera demeter 25 %, qull spelte demeter 20 %, copa spelte demeter 15 %, copa frutash 3 llojesh (miell gruri, leng hurma arabie i perqendruar, leng molle i perqendruar, pure banane) 10 % , Vitamine B1(te shtuara sipas ligjeve ne fuqi te BE)

Pergatitja: Vloni pak uje bashkojeni me qumeshtin e posacem dhe eshte gati

Pesha 250gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: