Nuk Pompe Gjiri e Thjeshte Zmadho

Nuk Pompe Gjiri e Thjeshte

FF0035

Produkte te reja

Nuk

 • Marka: NUK
 • Manuale
 • E bute
 • E lehte

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pompe gjiri per te gjitha nenat.

Manuale dhe mjaft e lehte per tu perdorur.

E markes Nuk qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate.

Pompa eshte me vakum e ngjashme me ndertimin dhe funsionimin e shiringes.

Me material silikoni per nje veprim dhe nje masazhim te lehte.

Fleta e të dhënave

Pompa e Gjirit Manuale

30 produkte te tjere ne kete kategori: