Nuk Ngrohes Ushqimi Me Teknologji Drite

FF0041

Produkte te reja

Nuk

 • Ngrohes ushqimi dhe biberonash
 • Marka NUK
 • E ruan nxehtesine rreth 20 min
 • Teknologji THERMO LIGHT

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

29 900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ngrohes biberonash dhe ushqimi i markes Nuk.

Nje paisje e cila do tju lehtesoje dhe do tju kurseje kohe.

Mund te ngrohni lehtesisht shishet me biberon dhe kazanozat e vegjel me ushqim.

Pas ngrohjes se ushqimit ju mund ta ruani nxehtesine deri ne 20 min me opsionin "Keep Warm".

Nje pajisje moderne e cila fale teknologjise Thermo Light, nuk eshte e nevojshme te mbushet me uje per te filluar ngrohjen.

30 produkte te tjere ne kete kategori: