Nuk Beres Ushqimi 4 Ne 1 Baby Menu

FF0042

Produkte te reja

Nuk

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

17 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje pajisje e vecante per pergatitjen e ushqimeve te femijes, i markes Nuk.

Do tju lehtesoje dhe do tju kurseje kohe.

Me kater funksione te ndryshme ku mund te zieni ne avull, te beni pure, te ngrohni apo te shkrini ushqimet e ngrira.

Ne brendesi ka dy hapsira te ndara dhe ju mund te pregatisni dy vakte te ndryshme.

Me dy nivele shpejtesie. Niveli 1 e shperben ushqimin ne copeza te medha e pershtatshme per femijet mbi 10 muajsh. Niveli 2 e sherben ate ne copeza me te vogla per femijet 5 muajsh e siper.

Kapaciteti 900 ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: