I Ri Chipolino Uturak Anti Reshkitje dhe Muzike LITTLE FOX Zmadho

Chipolino Uturak Anti Reshkitje dhe Muzike LITTLE FOX

CHP0212

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Uturak Anti Reshkitje dhe Muzike LITTLE FOX

 • Uturak per femije ne modelin Little Fox
 • E pershtatshme per femijet e moshes mbi 6 muajsh
 • Me muzike dhe tinguj

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Uturak Anti Reshkitje dhe Muzike LITTLE FOX

Uturak per femije ne modelin Little Fox

E pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh qe mund te ulen dhe vete ne uturak

Me mbeshtetese per shpinen komforte dhe teper praktike

Pastrohet lehtesisht fale materialit komfort

Me mbeshtetese te poshtme kundra rreshqitjes ne material gome

Me muzike dhe tinguj per femijet

3 produkte te tjere ne kete kategori: