Vaj Dushi Nivea Baby Oil 200 ml Zmadho

Nivea Baby Oil Vaj Dushi 200 ml

ALL0022

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj me veprim ushqyes dhe hidratues.

Formula speciale me vaj bajamesh hidraton intensivisht  lekuren delikate te bebes, duke e lejuar keshtu qendrimin e saj te bute per nje kohe te gjate.

Mbron dhe ruan hidratimin natyral te lekures. Formula delikate e saj e ben aplikimin dhe masazhimin e femijes nje proces te lehte me efekt relaksues. Eshte ideale edhe per trajtimin e lekures se nenes sidomos ne aplikimin e zonave specifike per parandalimin e strijave.

Nuk permban paraben, konservante ngjyrues natyral apo alkool.

Dermatologjikisht i provuar. Sasia 200ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për striat

6 produkte te tjere ne kete kategori: