Vasket Larje Mebby

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Larja me vasketen Cocoon e Mebby me temperatur matës, siguron një larje të relaksuar femijes tuaj.

Fëmija merr një pozicion të rehatshme dhe sigurues ku ben te mundur nje banje relaksuese.

Zona reduktuar e sipërfaqes se ujit lejon për të mbajtur të nxehtë temperaturën më gjatë,disponon edhe nje termometër uji brenda ku mund te kontrolloni temperaturen e duhur per femijen tuaj.

Në sajë të peshës së tij të lehte dhe permasave e ben nje vasket mjaft praktike per larjen e femijes tuaj,

Mund te perdoret deri 2 vjeç.

Permasat 40 x 41 x 40 cm

Pesha 1,3 Kg.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

10 produkte te tjere ne kete kategori: