Bluze Disney McQueen Zmadho

Bluze Disney McQueen

Produkte te reja

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze per te apasionuarit pas McQueen

E disponueshme ne tre ngjyra: e bardhe, e kuqe dhe gri

Per moshat 4 deri ne 12 vjec

Material i bute dhe komod

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 4-10 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: