Bluze Disney Minnie

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze shume e kendshme me personazhin e Disney Minnie Mouse

E disponueshme ne tre ngjyra: pink, bojeqiell dhe e bardhe

Per moshat 2 deri ne 8 vjec

Material i bute dhe komod.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: