Cmim i reduktuar! Bluze Superbaby ne Tre Ngjyra Zmadho

Bluze Superbaby ne Tre Ngjyra

Produkte te reja

14 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

395 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze per vajza per moshen 3 muajshe deri ne 24 muajshe

E disponueshme ne tre ngjyra: roze, e verdhe dhe bojeqiell

Material i bute dhe komod.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 3-24 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: