Bluze me Menge te Gjata Hello Kitty Zmadho

Bluze me Menge te Gjata Hello Kitty

Produkte te reja

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze per femije me menge te gjate,me personazhin Hello Kitty

E pershtatshme per femije te moshes 3 deri ne 8 vjec

E disponueshme ne tre ngjyra: roze e hapur, roze dhe gri

Material i bute dhe shume komod.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 3-8 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: