Disney Mickey Long Sleeve T-Shirt

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze me menge te gjata me personazhin "Mickey Mouse" te Disney.

Material i bute dhe komod.

E pershtatshme per femijet 3 muajsh deri 2 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: