Badi per Vajza 3 -24 Muajsh

Produkte te reja

26 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Body me menge te gjata per bebet vajza.

Dezenjo me Superbaby per supervajzat.

Eshte e disponueshme ne tre ngjyra blu, te bardhe dhe roze.

Materiali teper cilesor dhe i bute, per te mos irrituar lekures e femijes.

Te pershtatshme per moshat nga 3 deri ne 24 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 3-24 muaj
Body Mëngë të gjata

30 produkte te tjere ne kete kategori: