Bluze me Menge te Gjata Masha dhe Ariu

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze material pambuku per femije te moshes 4 deri 9 vjec, me personazhin e tyre te preferuar Masha dhe ariun

E disponueshme ne tre ngjyra: bojeqielli, roze dhe e kuqe

Material shume i bute dhe komod

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 4-9 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: