Bluze Disney Mickey Zmadho

Bluze Disney Mickey

Produkte te reja

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vjec Bluze me menge te gjata nga 3 deri ne 8 vjec.

Produkti permban vetem bluzen.

Bluza eshte e disponueshme ne tre ngjyra: gri, blu dhe blu e erret.

Material teper cilesor dhe komod.

30 produkte te tjere ne kete kategori: