Bluze per Djem me Menge te Gjata 4 - 10 Vjec Zmadho

Bluze per Djem me Menge te Gjata 4 - 10 Vjec

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze per Djem me Menge te Gjata 4 - 10 Vjec Bluz me meng te gjata. Bluza eshte e disponueshme ne tre ngjyra: Blu , Blu e erret dhe gri. Ne pjesen perpara jan te stampuara qenusha. Materiali i bluzes eshte teper cilesor.

30 produkte te tjere ne kete kategori: