Strece me Minnie Mouse

Produkte te reja

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Strece per vajza me Minnie Mouse.

Strece te rehateshme dhe shume komode.

Dizajni me Minnie Mouse i ben ato edhe me te pelqyera nga femijet.

Ato vijne ne 2 ngjyra: Roze dhe gri.

Paketimi permban vetem nje pale strece.

30 produkte te tjere ne kete kategori: