Bluza me Menge te Gjata Mickey

Produkte te reja

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluza me Menge te Gjata Mickey

Bluza me menge te gjata

Materiali teper cilesor dhe komod

Tek bluzat jane te stampuat personazhi i Mickey

Bluzat jan te disponueshme ne ngjyre te kuqe, blu dhe zeze

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: