Bluza per Vajza me Personazhe

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluza per Vajza me Personazhe 3 - 24 Muajsh

Materiali teper cilesor dhe komod.

Ngjyrat e disponueshme:  roz, violet dhe bojqelli.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: