Badi per Bebe me Personazhe

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Badi per bebe, per djem dhe vajza.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Ngjyrat e disponueshme: e zeze dhe e kuqe.

Badi eshte me krahe te gjata.

Te bukur dhe teper te vecanta.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 3-24 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: