Bluza per Vajza Frozen

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze per vajza me menge te gjata.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Ne bluza eshte e stampuar personazh i Frozen.

Ngjyrat e disponeshme: e bardhe dhe pink.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: