Pizhama Paw Patrol Zmadho

Pizhama Paw Patrol

Produkte te reja

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Komplet pizhame Paw Patrol 3 deri ne 8 vjec

Produkti permaban: bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata

E disponueshme ne tre ngjyra: blu, kuqe dhe gri

Material shume i bute dhe komod

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3-7 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: