Pizhama per Vajza

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pizhama per vajza me menge te gjata.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Kompleti permban bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata.

Ngjyrat e disponueshme jane: e kuqe, roze dhe bojqelli.

Teper te kukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: