Pizhama Disney Mickey Zmadho

Pizhama Disney Mickey

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Komplet pizhame Disney Mickey per moshat 3 deri ne 8 vjec

Kopmpeti permaban: bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata

E disponueshme ne tre ngjyra: kuqe, gri(tutat) dhe te zeza(tutat)

Material shume i bute dhe komod

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3-8 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: