Tuta te Gjata per Djem

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 390 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem

Me shume informacion

Tuta te gjata per djem.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Ngjyrat e disponueshme: gri dhe blu e erret.

Tutat kan dy xhepa.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: