Pizhama me Mickey

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kompleti permban bluzen me menge te gjata dhe tutat te gjata.

Ngjyrat e disponueshme jan jeshile dhe bojqelli. Materiali eshte teper cilesor dhe komod.

Ne pizhama eshte i stampuar personazhi Mickey.

Teper te bukura dhe te vecanta.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem

30 produkte te tjere ne kete kategori: