Pizhame per Vajza me Minnie

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pizhame per vajza me Minnie

Kompleti permban bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata.

Eshte e disponueshme ne dy ngjyra blu te bardhe dhe roz.

Materiali teper cilesor.

Ne bluze eshte e stampuar personazhi i Minnie.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: