Fustane per Vajza Disney - Minnie

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Fustane per Vajza  Disney - Minnie

Fustane per vajza me krahe te gjata.

Materiali teper cilesor.

Ngjyrat e disponueshme: Gri dhe e zeze.

Te stampuar kan personazhet e disney Minnie.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: