Bluza me Zinxhire per Vajza

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Disney Minnie Sweat Jacket Bluza sportive me menge te gjata per vajza, me personazhet e njohur te Disney, Minnie.

Te disponueshme ne dy ngjyra roze dhe gri.

Bluzat jane me zinxhir, kapuc dhe kane dy xhepa ne pjesen e perparme.

30 produkte te tjere ne kete kategori: