Bluza me Mickey

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluza me zinxhire per djem.

Bluza eshte me menge te gjata gjithashtu ka dhe kapuc.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Ngjyrat e disponueshme: gri dhe e bardhe.

Teper e bukur dhe e vecante me Mickey.

30 produkte te tjere ne kete kategori: