Paliceta Minnie per Bebe Zmadho

Paliceta Minnie per Bebe

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Paliceta teper te bukura dhe te vecanta.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Paliceta mbyllet me zinxhir gjithashtu eshte dhe me kapuc.

Ngjyra eshte e kuqe me te zeze. Nje kombinim teper i bukur.

per Bebe 3 - 24 Muajsh

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-24 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: