Chicco Badi per Bebe 6 muajsh

PB0006

Produkte te reja

Chicco

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Badi per djem me menge te gjata. I markes Chicco.

Material pambuk i bute dhe i rehatshem per femijet.

I pershtatshem per femije 6 muajsh.

Vijne ne dy modele.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 6 muaj
Body Mëngë të gjata

30 produkte te tjere ne kete kategori: